CELLULAZE

CELLULAZE TO PRZEŁOMOWA, MAŁOINWAZYJNA PROCEDURA W LECZENIU CELLULITU


Cellulaze to system, w którym zastosowano nowatorską długość wiązki laerowej 1440 nm o niezwykle wysokim powinowactwie do tkanki tłuszczowej. Kaniula laserowa wyposażona w opatentowane technologie SlideLaze, SmartSense i SmartGuide sprawia, że Cellulaze uderza precyzyjnie w źródło problemu – emulguje tkankę tłuszczową, rozrywa przegrody łącznotkankowe I poprawia elastyczność oraz zagęszczenie skóry. Zabieg jest małoinwazyjny i jednorazowy, a rezultaty pojawiają się stopniowo od 3 do 12 miesięcy.

Jak działa Cellulaze:


Kaniula laserowa z technologią SmartSense pozwala dostarczyć optymalną energię dla uzyskania najlepszych rezultatów. Głowica została wypsażana w zaawansowany technologicznie microchip, który jest gwarancją pełnej kontroli precyzji i bezpieczeństwa procedury zabiegowej. W przypadku zaprzestania ruchu kaniulą, laser w ciągu 0.2 s przerywa emisję wiązki, jednak pozostaje w gotowości do wznowienia pracy. Operator ma do wyboru 3 tryby pracy (wysoki, średni i niski), na podstawie których SmartSense kontroluje dostarczaną do tkanki energię.
Kaniula z technologią ThermaGuide zapewnia stały monitoring temperatury w trakcie zabiegu. Intuicyjny sensor wbudowany w głowicę pozwala ustawić parametry tak, aby poinformować operatora o tym, kiedy należy zmniejszyć dostarczaną do tkanki energię (w związku z nagłym wzrostem temperatury). Dodatkowo system sam wylicza średnią temperaturę tkanki podczas procedury zabiegowej i wyświetla ją na ekranie.
Precision TX – minimalnie inwazyjny laserowy faceLift
Wykorzystuje długość światła lasera 1440 nm oraz światłowodu emitującemu wiązkę 90 stopni do redukcji tkanki tłuszczowej oraz liftingu skóry. Precision TX przeznaczony do leczenia obszarów twarzy, szyi, podbródka oraz redukcji nadpotliwości.

Laser
Neodymowo-Yagowy
1440 nm

ZASTOSOWANIE
  • CHIRURGIA PLASTYCZNA

WSKAZANIA
  • Leczenie cellulitu
  • Nadpotliwość
  • Lifting skóry
  • Redukcja drugiego podbródka
SHARE IT   Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn