Chirurgia naczyniowa

Wybierz specjalizację

LPG Alliance

Po 30 latach badań nad tkanką łączną, francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent Endermologie® Alliance, do odtworzenia jej naturalnej regeneracji i stymulacji.

HARMONY BABY REJUVE

Harmony Baby Rejuve™ to platforma umożliwiająca zamykanie zmian naczyniowych płytkich i głębokich. Wykorzystuje technologię laserową i światła pulsacyjnego, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę i wysoką skuteczność. Pozwala zaoferować szerokie spectrum zabiegów.

Cynergy

Cynergy to laser pulsacyjny barwnikowy emitujący dwie uzupełniające się długości fali: 585 nm I 1064 nm. Długość fali 585 nm dedykowana jest do zabiegów redukcji drobnych, powierzchniowych zmian naczyniowych typu rumień, drobne naczynka, port wine stain.

QuadroStar PRO

Niewielkich rozmiarów laser diodowy QuadroStar PRO, w dwóch alternatywnych wersjach: 980 i 940 nm, przeznaczony jest do zabiegów wewnątrznaczyniowych, otolaryngologii i chirurgii.

VASCU LIFE

Inteligentny laser endowaskularny z robotycznym systemem pullback i światłowodem radialnym dostarczającym falę o długości 1470 nm – VASCULIFE™

SmartXide

SmartXide2 to wyjątkowa platforma zabiegowa, która łączy w sobie technologię lasera CO2, RF i diody laserowej 940 lub 980 nm, umożliwiając szerokie zastosowanie w wielu specjalizacjach medycyny.

SECTUM

Sectum to urządzenie nowej generacji do zabiegów chirurgicznych, wykorzystujące falę radiową monopolarną i bipolarną. Dzięki wysokiej mocy technologii – 120 Wat i odpowiednio dobranej częstotliwości – 480 kHz, urządzenie minimalizuje rozpraszanie ciepła…