Chirurgia ogólna

Wybierz specjalizację

DUOLITH SD1 T-TOP F-SW ultra

Fala uderzeniowa w terapii bólu pochodzenia urologicznego I zaburzeniach erekcji.

PIXEL CO2

Dużej mocy platforma lasera CO2 z innowacyjną emisją pikselową (stemplową) – jednoczesna emisja lasera w kilkadziesiąt punktów (mikrokolumn) ze stałą energią.

QuadroStar PRO

Niewielkich rozmiarów laser diodowy QuadroStar PRO, w dwóch alternatywnych wersjach: 980 i 940 nm, przeznaczony jest do zabiegów wewnątrznaczyniowych, otolaryngologii i chirurgii.

MultiPulse Tm+1470

Najnowszej generacji laser MultiPulse Tm+1470 łączy w sobie laser tulmowo-yagowy o długości 1940 nm z laserem diodowym o długości 1470 nm (maksymalna moc 120 W + 30 W), zintegrowane w taki sposób, aby zapewnić najlepszą wydajność, precyzję i bezpieczeństwo.

MultiPulse HoPLUS

Multipulse HoPLUS jest wysokiej mocy urządzeniem wykorzystującym laser o długości fali 2100 nm (holmowo-yagowy). Zapewnia wyjątkową precyzję, skuteczność i bezpieczeństwo w zabiegach z zakresu endourologii, chirurgii i laryngologii.

Reology2

Urządzenie nowej generacji do karboksyterapii, czyli podawania medycznego dwutlenku węgla (CO2) podskórnie i śródskórnie. Reology2 jest wyposażone w sekwencyjne sterowanie układem z cyfrowym czujnikiem temperatury (28-420C) i czujnikiem niskiego/wysokiego ciśnienia.

SmartXide

SmartXide2 to wyjątkowa platforma zabiegowa, która łączy w sobie technologię lasera CO2, RF i diody laserowej 940 lub 980 nm, umożliwiając szerokie zastosowanie w wielu specjalizacjach medycyny.

SECTUM

Sectum to urządzenie nowej generacji do zabiegów chirurgicznych, wykorzystujące falę radiową monopolarną i bipolarną. Dzięki wysokiej mocy technologii – 120 Wat i odpowiednio dobranej częstotliwości – 480 kHz, urządzenie minimalizuje rozpraszanie ciepła…