Chirurgia plastyczna

Wybierz specjalizację

KANIULE

Marina Medical to amerykański producent wysokiej jakości narzędzi do chirurgii plastycznej. Przeznaczone do zabiegów liposukcji, znieczulenia tumescencyjnego oraz podawania tkanki tłuszczowej.

LIPOLIFE 3G

LipoLife 3G to kompleksowe rozwiązanie do liposukcji laserowej z jednoczesnym systemem znieczulającym, ssakiem i światłowodem radialnym emitującym wiązkę lasera o długości 1470 nm, oraz zamkniętym systemem do przeszczepu tkanki tłuszczowej.

LPG Alliance

Po 30 latach badań nad tkanką łączną, francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent Endermologie® Alliance, do odtworzenia jej naturalnej regeneracji i stymulacji.

ADIVIVE

Adivive umożliwia pobranie i podanie tkanki tłuszczowej w zamkniętej, sterylnej procedurze. Produktem końcowym Adivive jest wysokoskoncentrowany materiał: młode komórki tłuszczowe i stromal vascular fraction SVF (komórki macierzyste, preadipocyty).

CELLTIBATOR

Celltibator jest urządzeniem sprzężonym z Adivive. Po uzyskaniu w systemie zamkniętym komórek tłuszczowych i macierzystych przy pomocy Adivive, odpowieniej obróbce enzymatycznej i aktywacji w Celltibator uzyskujemy od 10 – 50 mln komórek macierzystych (ASC) w 1 ml.

SMARTLIPO TRIPLEX

SmartLipo TriPlex to laser do liposukcji, który łączy trzy unikatowe długości wiązki – 1064 nm, 1320 nm i 1440 nm o najwyższej absorpcji przez tłuszcz i wodę w tkance tłuszczowej człowieka. Każda z długości światła może być używana pojedynczo, lub synergicznie dzięki zastosowanej technologii SmartLipo MultiPlex.

CELLULAZE

Cellulaze to system, w którym zastosowano nowatorską długość wiązki laerowej 1440 nm o niezwykle wysokim powinowactwie do tkanki tłuszczowej. Kaniula laserowa wyposażona w opatentowane technologie SlideLaze, SmartSense i SmartGuide sprawia, że Cellulaze uderza precyzyjnie w źródło problemu…

Attiva

Attiva emituje falę radiową monopolarną i bipolarną, które wywołują kontrolowane ciepło w skórze, powodując skrócenie włókien kolagenu i elastyny oraz stymulację fibroblastów do produkcji nowych. Możliwość przeprowadzenia dwóch typów zabiegów: endodermalnego i nieinwazyjnego liftingu skóry.

SMART GRAFT

SmartGraft to zamknięty system do zabiegów przeszczepu włosów. Pozwala na pobranie, przechowywanie oraz nawilżenie włosów przed ich reimplantacją. Zabieg wykonywany jest bez skalpela i użycia szwów.

HARMONY BABY REJUVE

Harmony Baby Rejuve™ to platforma umożliwiająca zamykanie zmian naczyniowych płytkich i głębokich. Wykorzystuje technologię laserową i światła pulsacyjnego, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę i wysoką skuteczność. Pozwala zaoferować szerokie spectrum zabiegów.

SonoQueen

SonoQueen to najnowsza generacja technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała.

PLASMA IQ

Plasma IQ to proste i bezpieczne urządzenie do beziwazyjnego liftingu powiek i drobnej chirurgii. Dzięki niewielkiemu łukowi powstającemu pomiędzy końcówką urządzenia, a skórą pacjenta generowane są mikrowiązki plazmy, które w kontrolowany sposób…

Reology2

Urządzenie nowej generacji do karboksyterapii, czyli podawania medycznego dwutlenku węgla (CO2) podskórnie i śródskórnie. Reology2 jest wyposażone w sekwencyjne sterowanie układem z cyfrowym czujnikiem temperatury (28-420C) i czujnikiem niskiego/wysokiego ciśnienia.

SECTUM

Sectum to urządzenie nowej generacji do zabiegów chirurgicznych, wykorzystujące falę radiową monopolarną i bipolarną. Dzięki wysokiej mocy technologii – 120 Wat i odpowiednio dobranej częstotliwości – 480 kHz, urządzenie minimalizuje rozpraszanie ciepła…