Dermatologia

Wybierz specjalizację

PIXEL CO2

Dużej mocy platforma lasera CO2 z innowacyjną emisją pikselową (stemplową) – jednoczesna emisja lasera w kilkadziesiąt punktów (mikrokolumn) ze stałą energią.

KANIULE

Marina Medical to amerykański producent wysokiej jakości narzędzi do chirurgii plastycznej. Przeznaczone do zabiegów liposukcji, znieczulenia tumescencyjnego oraz podawania tkanki tłuszczowej.

ADIVIVE

Adivive umożliwia pobranie i podanie tkanki tłuszczowej w zamkniętej, sterylnej procedurze. Produktem końcowym Adivive jest wysokoskoncentrowany materiał: młode komórki tłuszczowe i stromal vascular fraction SVF (komórki macierzyste, preadipocyty).

CELLTIBATOR

Celltibator jest urządzeniem sprzężonym z Adivive. Po uzyskaniu w systemie zamkniętym komórek tłuszczowych i macierzystych przy pomocy Adivive, odpowieniej obróbce enzymatycznej i aktywacji w Celltibator uzyskujemy od 10 – 50 mln komórek macierzystych (ASC) w 1 ml.

Attiva

Attiva emituje falę radiową monopolarną i bipolarną, które wywołują kontrolowane ciepło w skórze, powodując skrócenie włókien kolagenu i elastyny oraz stymulację fibroblastów do produkcji nowych. Możliwość przeprowadzenia dwóch typów zabiegów: endodermalnego i nieinwazyjnego liftingu skóry.

SMART GRAFT

SmartGraft to zamknięty system do zabiegów przeszczepu włosów. Pozwala na pobranie, przechowywanie oraz nawilżenie włosów przed ich reimplantacją. Zabieg wykonywany jest bez skalpela i użycia szwów.

HARMONY BABY REJUVE

Harmony Baby Rejuve™ to platforma umożliwiająca zamykanie zmian naczyniowych płytkich i głębokich. Wykorzystuje technologię laserową i światła pulsacyjnego, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę i wysoką skuteczność. Pozwala zaoferować szerokie spectrum zabiegów.

Cynergy

Cynergy to laser pulsacyjny barwnikowy emitujący dwie uzupełniające się długości fali: 585 nm I 1064 nm. Długość fali 585 nm dedykowana jest do zabiegów redukcji drobnych, powierzchniowych zmian naczyniowych typu rumień, drobne naczynka, port wine stain.

PELLEVE

Pelleve S5 i Surgitron Devices to urządzenia wykorzystujące dwa typy fali radiowej dla precyzyjnych zabiegów chirurgii oraz liftingu skóry bez okresu rekonwalescencji.

PLASMA IQ

Plasma IQ to proste i bezpieczne urządzenie do beziwazyjnego liftingu powiek i drobnej chirurgii. Dzięki niewielkiemu łukowi powstającemu pomiędzy końcówką urządzenia, a skórą pacjenta generowane są mikrowiązki plazmy, które w kontrolowany sposób…

308 EXCIMER

EXCIMER SYSTEM 308 jest urządzeniem realizującym funkcje klasycznych laserów excimerowych, skompresowanym w małym, poręcznym urządzeniu służącym do leczenia monochromatycznym światłem UVB o długości 308 nm. Monochromatyczne światło UVB…

SmartXide

SmartXide2 to wyjątkowa platforma zabiegowa, która łączy w sobie technologię lasera CO2, RF i diody laserowej 940 lub 980 nm, umożliwiając szerokie zastosowanie w wielu specjalizacjach medycyny.