LIPOLIFE 3G

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE DO LIPOSUKCJI LASEROWEJ I PRZESZCZEPU TKANKI TŁUSZCZOWEJ


LipoLife 3G to kompleksowe rozwiązanie do liposukcji laserowej z jednoczesnym systemem znieczulającym, ssakiem i światłowodem radialnym emitującym wiązkę lasera o długości 1470 nm, oraz zamkniętym systemem do przeszczepu tkanki tłuszczowej.


Podczas zabiegu uzyskujemy wysokiej jakości tkankę tłuszczową, w której żywotność komórek tłuszczowych do dalszego wykorzystania wynosi 95%. Jest to potwierdzone badaniami klinicznymi.

Optymalna długość fali

LipoLife 3G wykorzystuje falę o długości 1470 nm, która wykazuje duże powinowactwo do wody, tworząc idealną długość fali dla liposukcji przy użyciu lasera. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu tumescencyjnym (środowisko wodne). Mając wysoki procent absorpcji do wody, pozwala na przeprowadzenie efektywnego zabiegu liposukcji przy mniejszym uszkodzeniu tkanek i mniejszym krwawieniu podskórnym, zasinieniach i obrzękach. Dodatkowo laser nie emulguje komórek tłuszczowych.

ZASTOSOWANIE

  • CHIRURGIA PLASTYCZNA

WSKAZANIA

  • Liposukcja laserowa
  • Obkurczenie skóry
  • Ujędrnianie
  • Modelowanie ciała i twarzy
  • Przeszczep tkanki tłuszczowej
  • Ginekomastia

Jednoczesne działanie ssaka i lasera ze światłowodem radialnym

LipoLife wykorzystuje unikatowy model włókien typu Angel™, które emitują energię obwodowo w obrębie 3600. Równomierne rozprowadzenie energii na całym obszarze zabiegu, pozwala znacznie szybciej usuwać komórki tłuszczowe i objąć działaniem lasera większy obszar tkanki, dzięki czemu zabieg trwa krócej. Dodatkowo emisja lasera odbywa się w tym samym czasie co działanie ssaka. Powoduje to znaczne skrócenie zabiegu i zwiększenie żywotności komórek tłuszczowych.

Poprawa jędrności skóry

Ustawienia diody lasera LipoLife o parametrach 1470 nm pozwalają na osiągnięcie temperatury do 45° C, która jest idealna dla zwiększania napięcia skóry bez powodowania uszkodzeń tkanki. Powoduje to obkurczenie skóry oraz stymuluje ją do dalszych procesów naprawczych, zmniejszając ryzyko wystąpienia nadmiaru fałdu skórnego po liposukcji.


Zamknięty sterylny system do separowania tkanki tłuszczowej i jej reimplantacji

MOŻLIWOŚCI ROZBUDOWY:

System do zabiegów endowaskularnych VascuLife™ z automatycznym systemem PullBack

EFEKTY

SHARE IT   Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn