Medycyna Estetyczna

Wybierz specjalizację

PIXEL CO2

Dużej mocy platforma lasera CO2 z innowacyjną emisją pikselową (stemplową) – jednoczesna emisja lasera w kilkadziesiąt punktów (mikrokolumn) ze stałą energią.

LPG Alliance

Po 30 latach badań nad tkanką łączną, francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent Endermologie® Alliance, do odtworzenia jej naturalnej regeneracji i stymulacji.

ADIVIVE

Adivive umożliwia pobranie i podanie tkanki tłuszczowej w zamkniętej, sterylnej procedurze. Produktem końcowym Adivive jest wysokoskoncentrowany materiał: młode komórki tłuszczowe i stromal vascular fraction SVF (komórki macierzyste, preadipocyty).

CELLTIBATOR

Celltibator jest urządzeniem sprzężonym z Adivive. Po uzyskaniu w systemie zamkniętym komórek tłuszczowych i macierzystych przy pomocy Adivive, odpowieniej obróbce enzymatycznej i aktywacji w Celltibator uzyskujemy od 10 – 50 mln komórek macierzystych (ASC) w 1 ml.

Attiva

Attiva emituje falę radiową monopolarną i bipolarną, które wywołują kontrolowane ciepło w skórze, powodując skrócenie włókien kolagenu i elastyny oraz stymulację fibroblastów do produkcji nowych. Możliwość przeprowadzenia dwóch typów zabiegów: endodermalnego i nieinwazyjnego liftingu skóry.

HARMONY BABY REJUVE

Harmony Baby Rejuve™ to platforma umożliwiająca zamykanie zmian naczyniowych płytkich i głębokich. Wykorzystuje technologię laserową i światła pulsacyjnego, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę i wysoką skuteczność. Pozwala zaoferować szerokie spectrum zabiegów.

SonoQueen

SonoQueen to najnowsza generacja technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała.

Cynergy

Cynergy to laser pulsacyjny barwnikowy emitujący dwie uzupełniające się długości fali: 585 nm I 1064 nm. Długość fali 585 nm dedykowana jest do zabiegów redukcji drobnych, powierzchniowych zmian naczyniowych typu rumień, drobne naczynka, port wine stain.

PLASMA IQ

Plasma IQ to proste i bezpieczne urządzenie do beziwazyjnego liftingu powiek i drobnej chirurgii. Dzięki niewielkiemu łukowi powstającemu pomiędzy końcówką urządzenia, a skórą pacjenta generowane są mikrowiązki plazmy, które w kontrolowany sposób…

Reology2

Urządzenie nowej generacji do karboksyterapii, czyli podawania medycznego dwutlenku węgla (CO2) podskórnie i śródskórnie. Reology2 jest wyposażone w sekwencyjne sterowanie układem z cyfrowym czujnikiem temperatury (28-420C) i czujnikiem niskiego/wysokiego ciśnienia.

SmartXide

SmartXide2 to wyjątkowa platforma zabiegowa, która łączy w sobie technologię lasera CO2, RF i diody laserowej 940 lub 980 nm, umożliwiając szerokie zastosowanie w wielu specjalizacjach medycyny.