Komórki macierzyste pozyskiwane
z tkanki tłuszczowej.
Dr Mark Berman w Polsce.

PANI nr 03.2018

2018.02-Pani-Ginekologia-collage

Mam 46 lat i jestem matką dwóch córek. Uważam, że dbanie o siebie, to nie tylko dbanie o twarz, ale również o strefy intymne, bo moje zdrowie to mój komfort. Tak samo, jak skóra całego ciała, również miejsca intymne z wiekiem tracą jędrność i objętość, co powoduje dolegliwości w codziennym funkcjonowaniu, również w ważnej sferze życia seksualnego. Rewitalizacja okolic intymnych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych powoduje, że czujemy się lepiej i jesteśmy pewniejsze siebie.

CZY WIESZ JAKIE PROBLEMY ROZWIĄZUJE GINEKOLOGIA ESTETYCZNA?

LASEROWE LECZENIE WYSIŁKOWEGO NIETRZYMANIA MOCZU / UJĘDRNIANIE POCHWY – wskutek naturalnego porodu i po przekroczeniu 35 roku życia lub w okresie menopauzy, nawet 50proc. kobiet skarży się na wysiłkowe nietrzymanie moczu lub luz i suchość w pochwie. Laser Monalisa Touch powoduje ujędrnienie, lepsze nawilżenie i obkurczenie ścianek pochwy. Już po pierwszym zabiegu następuje znaczna poprawa, a doznania seksualne potęgują się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn!
REWITALIZACJA I UJĘDRNIENIE ZEWNĘTRZNYCH MIEJSC INTYMNYCH – skóra okolic intymnych tak samo, jak na twarzy lub ciele, wraz z wiekiem ulega procesom starzenia. Poprawę jędrności uzyskujemy przy użyciu kilku zabiegów: mezoterapii, lasera frakcyjnego CO2 oraz termoliftingu. Oprócz efektu wizualnego, zabiegi te poprawiają również doznania seksualne.
WYPEŁNIENIE WARG SROMOWYCH WIĘKSZYCH – z wiekiem następuje naturalna redukcja tkanki podskórnej, również w okolicach intymnych. Brak dostatecznej ochrony warg sromowych mniejszych oraz kanału rodnego może powodować częste infekcje, urazy, otarcia, podrażnienia, ból lub świąd w okolicach intymnych. Zabieg wypełnienia warg sromowych większych przy użyciu kwasu hialuronowego, ma na celu przywrócenie ich naturalnego kształtu lub wyrówniania asymetrii. Dzięki temu zabiegowi obniżamy znacznie ryzyko podrażnień, infekcji oraz bólu w trakcie współżycia w wyniku.
PLASTYKA WARG SROMOWYCH – zbyt duże lub niesymetryczne wargi sromowe mogą być problemem estetycznym wśród kobiet i przyczyną dolegliwości w codziennym funkcjonowaniu, w tym aktywności sportowej i seksualnej. Labioplastyka to laserowe obkurczanie lub korekcja warg sromowych mniejszych.
WYBIELANIE WARG SROMOWYCH I ODBYTU – ciemna, przebarwiona skóra wokół miejsc intymnych często traktowana jest jako wstydliwa przypadłość, prowadząca nawet do poważnych blokad w życiu seksualnym i obniżająca libido. Laser Monalisa Touch posiada funkcję wybielania zewnętrznych miejsc intymnych, w tym również okolic odbytu.

ul. Nowogrodzka 21
00-511 Warszawa
tel. 791 010 000
klinika@drbeatadethloff.pl

CH Stara Papiernia (1 piętro)
Al. Wojska Polskiego 3
05-520 Konstancin-Jeziorna
tel. 510 940 792
konstancin@drbeatadethloff.pl

SHARE IT   Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn