Otolaryngologia

Wybierz specjalizację

DUOLITH SD1 T-TOP F-SW ultra

Fala uderzeniowa w terapii bólu pochodzenia urologicznego I zaburzeniach erekcji.

PIXEL CO2

Dużej mocy platforma lasera CO2 z innowacyjną emisją pikselową (stemplową) – jednoczesna emisja lasera w kilkadziesiąt punktów (mikrokolumn) ze stałą energią.

QuadroStar PRO

Niewielkich rozmiarów laser diodowy QuadroStar PRO, w dwóch alternatywnych wersjach: 980 i 940 nm, przeznaczony jest do zabiegów wewnątrznaczyniowych, otolaryngologii i chirurgii.

MultiPulse HoPLUS

Multipulse HoPLUS jest wysokiej mocy urządzeniem wykorzystującym laser o długości fali 2100 nm (holmowo-yagowy). Zapewnia wyjątkową precyzję, skuteczność i bezpieczeństwo w zabiegach z zakresu endourologii, chirurgii i laryngologii.

SmartXide

SmartXide2 to wyjątkowa platforma zabiegowa, która łączy w sobie technologię lasera CO2, RF i diody laserowej 940 lub 980 nm, umożliwiając szerokie zastosowanie w wielu specjalizacjach medycyny.

SECTUM

Sectum to urządzenie nowej generacji do zabiegów chirurgicznych, wykorzystujące falę radiową monopolarną i bipolarną. Dzięki wysokiej mocy technologii – 120 Wat i odpowiednio dobranej częstotliwości – 480 kHz, urządzenie minimalizuje rozpraszanie ciepła…