VASCU LIFE

INTELIGENTNY LASER ENDOWASKULARNY Z ROBOTYCZNYM SYSTEMEM PULL-BACK I ŚWIATŁOWODEM RADIALNYM DOSTARCZAJĄCYM FALĘ O DŁUGOŚCI 1470 NM.


VascuLife™ to laser diodowy o długości fali 1470 nm z emisją radialną i systemem pull-back, do zabiegów zamykania naczyń żylnych odpiszczelowych (GSV, SSV) oraz leczenia hemoroidów.

SYSTEM PULL-BACK
Innowacyjny system wyciągania światłowodu i jednoczesnej regulowanej emisji światła. Zapewnia bezpieczeństwo procedury i znacznie skraca czas zabiegu.

Regulowana prędkość systemu pull-back
możliwość ustawienia tempa wysuwania światłowodu w zależności od średnicy żyły (1-4 mm/s)
Zabezpieczenie przed zapadaniem się żył – wstrzymuje system i aktywuje tryb „czuwania”, gdy nie ma możliwości przywrócenia mechanizmu pullback
Możliwość regulacji rodzaju pracy: ciągła lub pulsacyjna

Światłowód Angel™ z emisją 360°
dostarcza energię lasera o długości fali 1470 nm bezpośrednio do ściany żyły, zapewniając jednorodną ablację, natychmiastowe uszczelnienie żyły oraz szybsze gojenie się rany, bez ryzyka perforacji, bólu i zasinień.


Optymalna długość fali
VascuLife wykorzystuje długość fali 1470 nm, wykazującą wyższy współczynnik absorpcji wody. Umożliwia to optymalną ablację ściany żyły, niższy współczynnik rekanalizacji niż w przypadku metod alternatywnych, np. fal radiowych, i zmniejsza ryzyko zasinień po zabiegu.

Ta długość fali jest idealna w przypadku wewnątrzżylnej ablacji laserowej z wykorzystaniem technik tumescencyjnych.


Laser
diodowy

WSKAZANIA

  • Leczenie żylaków kończyn dolnych (GSV, SSV)
  • Leczenie żylaków odbytu
  • Leczenie przetoki odbytu
SHARE IT   Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn